Personální služby, konzultace

Nevíte si rady s výběrem nových zaměstnanců? Chcete najít ty správné lidi do svého týmu? Nevíte, jestli je vybraný kandidát pro vás ten pravý? Nechte to na nás. Jen se správnými lidmi může vaše firma růst.

Podrobnosti

Obchodní dovednosti

Nevíte si rady, jak prodat své zboží nebo služby zákazníkům? Nemůžete uspět mezi tvrdou konkurencí? Chybí vašemu obchodnímu týmu ten správný drive? Obraťte se na nás.

Podrobnosti

Manažerské dovednosti

Nemáte dostatek zkušeností s vedením a motivací svého týmu? Nevíte, jak řešit konflikty s podřízenými? Cítíte, že máte ještě co zlepšovat v oblasti vlastního time managementu? S naší pomocí se vypracujete na profesionálního manažera, který vede úspěšný tým.

Podrobnosti

Efektivní prezentace

Máte strach z vystupování na veřejnosti? Nevíte, jak si prezentaci připravit a jak ji strukturovat? Trápí vás tréma a bojíte se, že nebudete mít před svým publikem respekt? Nebo se jen chcete zlepšit jako lektor? Pomůžeme vám překonat vlastní zábrany a důkladně vás připravíme na úspěšnou prezentaci.

Podrobnosti

Komunikace, asertivita

Nevíte, jak efektivně komunikovat se zákazníky nebo svými zaměstnanci? Nezvládáte řešení konfliktů a asertivní jednání? Pomůžeme vám s efektivní osobní, telefonickou i e-mailovou komunikací.

Podrobnosti

Koučink, konzultace

Máte už nějaké zkušenosti s prací obchodníka, manažera či lektora, ale přesto cítíte, že je ještě co zlepšovat? Vyzkoušejte koučink s námi, který Vám pomůže se zdokonalit.

Podrobnosti

Outdoor – Team Building

Tým vaší společnosti už nefunguje jako dříve? Zaměstnanci mezi sebou bojují a mají potíže s komunikací? Zkuste změnu prostředí. Připravíme pro vás team buildingové aktivity na míru.

Podrobnosti

Barvově asociační diagnostika kompetencí

Potenciální nové i vaše stávající zaměstnance otestujeme pomocí bilanční diagnostiky kompetencí – unikátní metody výběru kandidátů, která o člověku prozradí to, co na pohovoru nepoznáte.

Podrobnosti