Obchodní dovednosti

DSC_3153Nevíte si rady, jak prodat své zboží nebo služby zákazníkům? Nemůžete uspět mezi trvdou konkurencí? Chybí vašemu obchodnímu týmu ten správný drive? Obraťte se na nás.

  • Pomocí typologie zákazníka a analýzy jeho potřeb zjistíte, že každému se musí prodávat jinak.
  • Nemůžete prolomit ledy a dělá vám potíže už jen si domluvit schůzku? Pomůžeme vám s prvním kontaktem klienta. S námi ovládnete umění telefonovat včetně prodeje po telefonu a naučíte se, jak napsat efektivní obchodní nabídku po e-mailu.
  • Domluvili jste si schůzku, ale klient má plno námitek, tlačí na cenu a obchodní jednání protahuje donekonečna? Naučíme vás správně argumentovat, zdolávat jeho námitky, vyjednávat nejen o ceně a dotáhnout obchodní jednání do šťastného konce.
  • Cítíte, že to v týmu vašich obchodníků nefunguje? Uzavřených obchodů je málo a z vašich lidí již nečiší ta správná energie? Provedeme u vás audit včetně analýzy týmu i jednotlivců.
  • Máte pocit, že celá vaše obchodní strategie nefunguje? Nebo zkrátka jen potřebujete doladit poslední detaily? Pomůžeme vám se sebemotivací, definicí obchodních cílů i time managementem. Vám jako firmě i vám jako jednotlivci.

Máte zájem o obchodní dovednosti? Kontaktujte nás!

Zaslat poptávku