Barvově asociační diagnostika kompetencí

Bilanční diagnostika Barvově asociační diagnostika kompetencí je unikátní metodou výběru kandidátů a hodnocení stávajících zaměstnanců. Diagnostika CA method hodnotí potenciál zaměstnance daný jeho vrozenou dispozicí.

Diagnostiku lze realizovat prostřednictvím internetu během cca 30 minut z pohodlného prostředí kanceláře či domova.

Potenciální nové i vaše stávající zaměstnance diagnostikujeme pomocí barvově asociační diagnostiky kompetencí – unikátní metody výběru kandidátů, která o člověku prozradí to, co na pohovoru nepoznáte.

  • Osobnostní diagnostika CA method byla vyvinuta českými psychology přímo pro českou populaci.
  • Diagnostika je zaměřená přímo na oblast personalistiky a pracovního poradenství.

Jak to funguje?

  • Stačí pouze počítač a připojení na internet. Diagnostika funguje na bázi internetové aplikace, kterou člověk absolvuje asi za 30 minut.
  • Psychodiagnostický systém 3D je založený na metodě barvově-slovních asociací, tj. podstatou všeho je intuitivní volba barev v souvislosti se slovy. Tím, že zde neexistují žádné „správné“ nebo „špatné“ odpovědi, je nemožné aplikaci zmanipulovat.

Co psychodiagnostický systém 3D odhalí?

  • Potenciál zaměstnance daný jeho vrozenou dispozicí. Na jakou práci se hodí, jakou pracovní roli může zastávat. Jaký způsob plnění úkolů a řešení problémů mu vyhovuje, jak jej lze motivovat a rozvíjet.
  • Zcela unikátní je psychodiagnostický systém 3D v tom, že je schopen i analýzy celých pracovních kolektivů. Dokonce lze díky různým simulacím zjistit, jak se bude tým chovat, pokud někoho povýšíte, vyřadíte, nebo když do týmu vstoupí někdo nový.

Individuální diagnostika pro firmy a organizace

  • Na základě individuálních potřeb klientů vypracujeme profily zaměstnanců pro jejich zařazení do konkrétního oddělení či týmu a poskytujeme profesionální psychologické a personální poradenství.
  • Naše služby se využívají jako podpůrné nástroje pro výběrová řízení na různé pracovní pozice, assessment centra, development centra, individuální koučink, skupinový koučink, zvyšování efektivity týmů a virtuálních týmů, personální audit.

Máte zájem o bilanční diagnostiku? Kontaktujte nás!

Zaslat poptávku