O nás

Společnost TAROC Consulting s.r.o. je vzdělávací agenturou, která se zabývá tréninkem a školením obchodních, manažerských a prezentačních dovedností. Firma je na trhu od roku 2008 a od samého počátku je jejím cílem pomáhat firmám i jednotlivcům efektivně a prakticky v jejich profesním rozvoji. Firma klade důraz na praktické uplatnění nabytých dovedností v podmínkách vaší firmy. 

TAROC Consulting s.r.o. se zabývá také personálním poradenstvím, individuálním koučováním obchodníků, manažerů i lektorů. Nabízí specifické služby jako je head hunting a jako jedna z mála na trhu také unikátní metodu výběru kandidátů – bilanční diagnostiku kompetencí. Společnost realizuje vybrané rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT, a to na pozice obchodní konzultant, manažer a lektor.
Radovan Vaculík - kouč a personalista

Radovan VACULÍK

jednatel, lektor, konzultant, kouč

Od roku 1991 pracoval jako OSVČ v přímém prodeji. O dva roky později už jako manažer pro celou Moravu vedl celý tým v oblasti přímého prodeje. Již v roce 1997 získal Akreditaci na lektora obchodních, prezentačních a manažerských dovedností u společnosti MASS training & Media Praha u Ing. Tima Šlapáka MSc. V roce 1998 se stal interním lektorem v oblasti motivace, prodeje a řízení týmů pro vzdělávací a poradenskou společnost AMBRA Consulting s.r.o. (nyní AHRA - Human Resource Agency, s.r.o.). Jako OSVČ se věnoval vzdělávání dospělých od roku 1999. Absolvoval nesčetné množství různých odborných a dovednostních školení. Je držitelem akreditace MŠMT ČR v oboru lektor vzdělávání dospělých. V letech 2004 až 2008 působil jako jednatel vzdělávací agentury Profi-Communication s.r.o. V roce 2008 se stal jediným jednatelem a výhradním vlastníkem společnosti TAROC Consulting s.r.o.

 • specialista na obchodní dovednosti, motivaci týmu
 • odborník na přímý prodej, budování týmu
 • koučink, individuální konzultace, trénink dovedností
 • lektor komunikačních dovedností a rétoriky s certifikací Jana Přeučila a Jana Čenského
 • organizace team building a outdoor aktivit
 • specialista na telemarketing, telesales, call centra
 • odborník na mystery shopping, bilanční diagnostiku
 • zpracovatel projektů EU za podpory MPSV ČR
Radka Ehrenbergerová - lektor, kouč, konzultant

Mgr. Radka Ehrenbergerová

lektor, kouč, konzultant

Od roku 1999 se aktivně pohybuje v oblasti vzdělávacích programů jako metodik, specialista, lektor, kouč. Absolvovala pedagogickou fakultu na Univerzitě Palackého v Olomouci se zaměřením na speciálněpedagogickou andragogiku, dále školící programy v oblasti manažerských, obchodních, motivačních technik. Je projektovou manažerkou pro projekty ESF. Od roku 1996 našla uplatnění v oblasti reklamy a marketingu, v letech 1998 – 2008 působila v manažerských pozicích v obchodních společnostech, vždy v oboru péče o zaměstnance a v klientském servisu.

 • semináře komunikačních a prezentačních technik
 • psychologie komunikace, sebemotivace
 • manažerské dovednosti
Edita Friedlová - lektor, konzultant, kouč

Mgr. Edita Friedlová

lektor, konzultant, kouč

Absolvovala Univerzitu Palackého v Olomouci, pedagogickou fakultu a později obor rekreační tělesná výchova. Od roku 1998 působila jako obchodní zástupce na exportním oddělení pro Severní Afriku, později pro USA, Kanadu a země Latinské Ameriky společnosti Durkopp Adler Minerva Boskovice a.s. V letech 2002-2003 působila v zastoupení firmy Newline Dánsko. Od roku 2002 se věnuje lektorské činnosti. V letech 2003-2005 byla vedoucí obchodní manažerka společnosti Wista, s.r.o. Je držitelkou akreditace MŠMT ČR v oboru lektor vzdělávání dospělých.

 • specialistka na obchodní dovednosti, manažerské dovednosti a koučování
 • lektorka komunikačních dovedností a asertivity
 • odborník na project-management a externí vedení a řízení týmů
Dagmar Lahnerová - lektor, kozultant, kouč

Mgr. Dagmar Lahnerová

lektor, kozultant, kouč

Absolvovala Masarykovou univerzitu v Brně, fakultu sociálních studí, obor právo sociálního zabezpečení. Dále absolvovala školící programy mediace a vyjednávání, působila jako obchodní manažerka v několika společnostech a od roku 1998 se věnuje vzdělávání dospělých. Je držitelem akreditace MŠMT ČR v oboru lektor vzdělávání dospělých.

 • specialistka na komunikaci a asertivitu
 • lektorka obchodních a komunikačních dovedností
 • lektorka a konzultant manažerských dovedností

Máte zájem o realizaci školení, tréninku nebo zlepšení obchodních dovedností? Kontaktujte nás!

Zaslat poptávku