Barevná bilanční diagnostika kompetencí

Ptáte se, jak nejlépe zanalyzovat zaměstnance, uchazeče o práci, obchodníka, administrativní pracovníky a nebo sektretářku? Odpovědí je barevná bilanční diagnostika kompetencí.

Co psychodiagnostický systém odhalí?

Psychodiagnostický systém odhalí skutečný potenciál zaměstnance daný jeho vrozenou dispozicí. Zjistíme, na jakou práci se hodí a jakou pracovní roli může zastávat. Jaký způsob plnění úkolů a řešení problémů mu vyhovuje, jak jej lze motivovat a rozvíjet atp. „Zcela unikátní je psychodiagnostický systém 3D v tom, že je schopen i analýzy celých pracovních kolektivů. Dokonce lze díky různým simulacím zjistit, jak se bude tým chovat, pokud někoho povýšíte, vyřadíte nebo pakliže do týmu vstoupí někdo nový.

Bilanční diagnostika v praxi

Ve výběrovém řízení jsem získal zakázku pod záštitou Hospodářské komory v Kroměříži na snímání účastníků bilanční diagnostikou pro zaměstnance, které v kroměřížském regionu chtějí společnosti propustit ze zaměstnaneckého poměru. Tito zaměstnanci se nasnímali metodou barevné bilanční diagnostiky a na základě těchto výstupů jim bylo na osobních konzultacích s konzultantem doporučen další směr jeho pracovních činností. Tedy účastník dostal doporučení, na jakou práci, v jakém odvětví se hodí, aby byl lépe umístěn na trhu práce.

Individuální koučink s manažerem je diagnostika tím správným nástrojem pro analýzu současného stavu mysli, kompetencí, energie, stresu a dalších vlastností. Díky diagnostice jsem schopen rychleji pochopit myšlení koučovaného a nastavit tak vhodnou strategii vzdělávání, která je ušitá přímo pro něj.

Individuální diagnostika pro firmy

Na základě individuálních potřeb klienta připravíme profily zaměstnanců pro jejich zařazení do konkrétního oddělení či týmu a poskytujeme profesionální a personální poradenství. Naše role se využívají jako podpůrné nástroje pro:

  • Assessment centra
  • Development centra
  • Individuální koučink
  • Skupinový koučink
  • Personální audit

Chcete i vy vyzkoušet barevnou bilanční diagnostiku kompetencí? Kontaktujte mě!